Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رزاقی

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید رزاقی شهرداری آذرشهر با حضور فرمانده سپاه آذرشهر و شهردار آذرشهر ، عضو شورای شهر و معاونان و مدیران مجموعه شهرداری آذرشهر در دفتر شهرداری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری آذرشهر: فرمانده سپاه آذرشهر در جمع کارکنان شهرداری آذرشهر گفت: دامنه خدمات شهرداری آنچنان وسیع است که زحمات شبانه روزی مسئولین و کارکنان خدوم شهرداری محسوس و کاملا قابل لمس است.
وی در ادامه گفت : کارها و فعالیت هایی که در مجموعه‌های خدماتی از جمله شهرداری انجام میگیرد باید محدود به فعالیت اداری و ساعات اداری نباشد و با توجه به مردم داری و خدمت به مردم این فعالیت‌ها باید برای رضای خدا و فعالیت عبادی باشد و تمام اینها در گرو مردم داری و خدمت به مردم در سایه اخلاق نیکو است.
شهردار آذرشهر، محمدرضا ایمانی نیز در این مراسم عمل گرایی را ویژگی بسیجی دانسته و گفت: بسیجی به عنوان عامل پویایی و تحول هر جامعه ، توان خویش را در عمل ثابت می‌کند.
 شهردار افزود: اگر جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در دنیا توانسته جایگاه مهم و ویژه ای را به خود اختصاص داده و تاثیرگذار معادلات سیاسی و اجتماعی جهان باشد در سایه تلاش و همت و کوشش بسیجیان است.
در این مراسم از تلاش‌های حسین شادی به عنوان فرمانده پایگاه قبلی قدردانی و تودیع گردیده و حمید محمدی به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شهید رزاقی شهرداری آذرشهر معارفه شد.


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...