Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

تشکر سخنگوی شورای شهر از شهروندان اذرشهر

خانم نوروزی عضو شورای شهر و سخنگوی شورا از مردم آذرشهر به دلیل ماندن در خانه در روز سیزده فروردین تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح است؛ 
بسمه تعالی
متأسفانه چندی است که ویروس کرونا در جهان فراگیر شده است و تنها راه پیشگیری از شیوع و انتشار آن در خانه ماندن، عدم تردد و رعایت مسائل بهداشتی است.
از اولین روزهای اعلام خبر شیوع ویروس کرونا در کشور، شهرداری و شورای شهر آذرشهر تلاش خود را برای پیشگیری از انتشار این بیماری در شهر آغاز نمود که با مشارکت خیرین بزرگوار و نیک اندیش و اتحاد و همبستگی شهروندان شریف آذرشهر نیز همراه شد. 
در ادامه با توجه به هشدار‌های داده شده، در ایام نوروز و به ویژه در روز سیزده فروردین(سیزده بدر) شاهد همراهی اهالی شریف و بافرهنگ آذرشهر جهت در خانه ماندن و عدم مراجعه به تفرجگاه‌ها و ترددهای بی مورد در سطح شهر بودیم  که قطعا سهم بسزایی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دارد و بدین وسیله از همکاری تمامی شهروندان عزیز و فرهیخته صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.
حفظ سلامت شهروندان و تأمین آسایش ایشان مهمترین اولویت شهرداری آذرشهر بوده و تلاشهای خادمین مردم در مجموعه شهرداری آذرشهر به صورت شبانه روزی و تا شکست کرونا ادامه خواهد شد.
در پایان امیدوارم که این بیماری هرچه سریعتر از کشور رخت بربندد و زندگی به شرایط عادی گذشته بازگردد و جشن عید امسال را همزمان با جشن شکست کرونا برگزار کنیم. همچنین از درگاه خداوند متعال شفای عاجل برای مبتلایان این بیماری، رحمت و مغفرت برای درگذشتگان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت دارم.


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...