Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

تقدیر و تشکر خانم نوروزی از عوامل شهرداری اذرشهر

سخنگو و عضو شورای شهر از تمامی عوامل شهرداری به خاطر تلاش24ساعته وهمچنین به خاطر تونل‌های ضدعفونی که باهمت شهرداری و هیئت سید الشهدا که ایجاد نموده اند، تقدیروتشکرکرد

خانم نوروزی سخنگوی شورای اسلامی شهرآذرشهر؛ در راستای مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس و جهت حفظ سلامتی مردم  ، شورا وشهرداری آذرشهربا همت جوانان این شهر تاکنون چندین مرتبه اقدام به عملیات ضدعفونی و گندزدایی اماکن و معابر عمومی ، فرعی و پرتردد این شهر کرده اند،که انشاالله امروز نیز بااکیپ کامل شهرداری وآتش نشانی اقدام به ضدعفونی معابرعمومی ومحلات خواهند کرد.
نوروزی ضمن اشاره به همکاری و تعامل مطلوب مردم ،هیئت‌ها و مسئولین شهر آذرشهر تاکید کرد ؛ اهمیت دادن به سلامتی مردم وطیفه اصلی ما است و آمادگی داریم تا اعلام وضعیت سفید و عادی از سوی مدیریت بحران و ستاد مقابله کرونا شهرستان ، هرکاری که از دست ما برمی آید برای مردم عزیزمان انجام دهیم.
دراین راستانیز شورای اسلامی شهر چند بار جلساتی دررابطه با پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور فرماندارمحترم و دکتر علیزاده مسئول بهداشت و همکاران محترمشان وهمچنین با بعضی از هئیت‌ها وانجمن‌های مردم نهادبرگزارنموده ایم.
وازتمامی عوامل شهرداری به خاطر تلاش24ساعته وهمچنین به خاطر تونل‌های ضدعفونی که باهمت شهرداری و هیئت سید الشهدا که ایجاد نموده اند، تقدیروتشکرکرد.
واضافه کرد که بودجه هایی برای مقابله با شیوع ویروس در شورای اسلامی شهرآذرشهر مصوب گردیده است.


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...