Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

پیام شهردار به مناسبت سال نو

شهردار آذرشهر با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سال ۱۳۹۹ و مبعث حضرت رسول اکرم (ص) گفت: در سال جدید با اتحاد و انسجام بیشتر برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و تحقق شعار سال (جهش تولید) تلاش می‌کنیم.

محمدرضا ایمانی شهردار آذرشهر گفت؛ امیدواریم سال جدید هیچ نوع گرفتاری و حادثه و بلایی را شاهد نباشیم و ملت ما از جمله شهروندان آذرشهر سالی خوب، خوش و پر از سرافرازی و موفقیت را پشت سر بگذارند.
ایمانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال ۹۹ با کمک و همت مردم و شورای محترم شهر قدم‌های شایسته‌ای را برای توسعه  و آبادانی شهر برداریم.
وی ادامه داد: نباید فراموش کرد که ملت بزرگ ما هرکجا که با هم بودند و برای عزت کشور یک صدا و همدلانه تلاش کردند و اختلافات را کنار گذاشتند به موفقیت‌ها و دستاوردها و افتخارات بزرگی دست یافتند و امیدواریم در سال جدید تحت زعامت مقام معظم رهبری و همچنین با همراهی مردم شاهد رشد و توسعه روزافزون کشور  باشیم.
وی در ادامه با اشاره به نام گذاری شعار سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید، گفت: یکی از اتفاقات مبارک و میمون مربوط به تحویل سال نو در سالیان اخیر انتخاب شعار برای هر سال از سوی مقام معظم رهبری است که جهت گیری یک ساله کشور را برای مسؤولان و مردم تعیین و مشخص می‌کند.
ایمانی ادامه داد: امیدواریم با همت مضاعف مردم و مسؤولان و بسیج همه امکانات و ظرفیت‌ها بتوانیم شعار امسال را به خوبی محقق کرده و فرصت‌های بی بدیلی را پیش روی شهرستان و کشور قرار دهیم.
شهردار آذرشهر گفت: ایران اسلامی کشوری پرظرفیت با مردمانی سخت کوش و هوشمند و با استعداد فراوان است و می‌توانیم با همدلی و همزبانی و تلاش بیشتر میهن خود را به اوج قله توسعه رسانده و بیش از پیش آن‌را سرافراز کنیم.
وی در بخش دیگری از پیام نوروزی خود با اشاره به شیوع ویروس کرونا و افزایش خطر انتقال آن در اجتماعات انسانی، گفت: برای اینکه میزبان شایسته ای برای گردشگران نوروزی در شهر تاریخی، فرهنگی  آذرشهر باشیم مدت‌ها تلاش کرده بودیم اما به دلیل شیوع کرونا که نقاط مختلف کشور را درگیر خود ساخته با هدف حفظ سلامت مردم امسال با تأسف و عرض پوزش قادر به میزبانی از مسافران و میهمانان نخواهیم بود.
ایمانی با اشاره به توصیه پزشکان برای پرهیز از اجتماع و سفر و ضرورت در خانه ماندن برای قطع زنجیره ویروس کرونا، اظهار داشت: از همه مردم می‌خواهیم در تعطیلات نوروزی به سفر نرفته و در خانه بمانند تا بتوانیم این ویروس منحوس را شکست دهیم و بر آن غلبه کنیم.

سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...