Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

خرید سه دستگاه تب سنج توسط شورای شهر آذرشهر

سه دستگاه تب سنج توسط شورای شهر آذرشهر خریداری و در اختیار عوامل شهر داری قرار گرفت.

حبیب اسماعیلی ، رئیس شورای شهر آذرشهر امروز(99/01/05) در این باره گفت:اینجانب فرارسیدن سال نو را تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی سلامتی،موفقیت و کامیابی دارم.
مردم ایران و آذرشهر در طول تاریخ با سختی‌های زیادی مواجه شدند و نهایتاً با سرافرازی بر سختی‌ها فائق آمدند و اینبار نیز با همت مردم و شهروندان فهیم آذرشهر و با در خانه ماندن می‌توانیم این ویروس را ریشه کن کنیم.
ضمن تشکر از کادر پزشکی و درمانی استان و شهرستان به برخی از مشکلات درباره این بیماری اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین مشکل‌ها ضعف اطلاع‌رسانی است به گونه‌ای که گزارش‌های ضد و نقیض یا اظهارات اشخاص غیر مسئول سبب سردرگمی مردم می‌شود. 
وی فرصت‌طلبی و سودجویی برخی از افراد در احتکار و گرانفروشی مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک را مشکل دیگر در این زمینه عنوان کرد و افزود: به هر صورت در شرایط خاصی قرار داریم، ما باید همه به همدیگر کمک کنیم، مردم خودشان باید به هم کمک کنند.
اسماعیلی در ادامه صحبت‌های خود ضمن تشکر از محمدرضا ایمانی شهردار آذرشهر گفت: خوشبختانه شورای شهر و شهرداری از اولین روز انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور جلسات متعددی با فرماندارمحترم و رئیس شبکه بهداشت شهرستان داشت که حاصل این جلسات سم پاشی روزانه معابر و سطح شهر توسط عوامل زحمت کش شهرداری و برپایی ایستگاه غربالگری در ورودی سطح شهر توسط عوامل تلاشگر شهرداری و سایر ارگانهای مربوطه می‌باشد.
اسماعیلی در ادامه افزود: اعضای شورای شهر نیز در راستای غربالگری ویروس کرونا 3 دستگاه تب سنج خریداری و به عوامل شهرداری تحویل دادند.
اسماعیلی در پایان گفت: از تمامی اقشار جامعه که در صف مقدم مبارزه با این ویروس هستند و حتی با ایثارگری به شهادت رسیدن از جمله آتش نشانان، جامعه پزشکی، نیروی انتظامی،مردم نهادها و  پاکبانان شهرداری تقدیر و تشکر می‌کنم و میدانم لایق بهترین‌ها هستید و بهترین‌ها را برای شما آرزو می‌کنم.
پاسخ بازارسال

سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...