Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

خرید دستگاه پیشرفته فوگر (تولید مه ضدعفونی کننده)

خرید دستگاه پیشرفته فوگر(تولید مه ضد عفونی کننده)برای شهرداری آذرشهر  در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شهردار آذرشهر از افزایش اقدامات پیشگیرانه شهرداری آذرشهر در خصوص جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری آذرشهر،محمدرضا ایمانی شهردار آذرشهردر خصوص این دستگاه تصریح کرد: تکنیک مه سازی راه حل مناسبی برای سمپاشی با استفاده از حداقل مقدار محلول سم و کارعملیاتی کمتر است.
خاصیت این روش در این است که  سم به تمام قسمت هایی که امکان دسترسی به آنها میسر نیست نفوذ کرده و در تمام نقاط سمپاشی به صورت یکسان صورت می‌گیرد.
ایمانی افزود: مکانهای عمومی اعم از ناوگان حمل ونقل عمومی، پارکها،وسایل بازی، صندلی ها،مبلمان شهری و مراکز خرید با رعایت اولویت اولیه ضدعفونی شده و این عملیات با دستگاه پیشرفته فوگر(تولید مه ضدعفونی کننده) همچنان ادامه خواهد داشت.
وی گفت: خوشبختانه با مشارکت بالای شهروندان اقدامات پیشگیرانه شهرداری آذرشهر هر روز گسترده و بیشتر شده و شهرداری آذرشهر نیز در راستای افزایش سلامت شهروندان و رعایت بهداشت شهری از هیچ تلاشی دریغ نکرده و تمامی نیروهای خدمات شهری و سازمان آتش نشانی بصورت شبانه روز اقدام به ضدعفونی مکانهای عمومی میکنند.


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...