Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

آذرشهر برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس آماده می شود

با توجه به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و لزوم جلسه هماهنگی برای فضا سازی سطح شهر پیش از ظهر روز چهارشنبه مورخ 98/6/27 در محل فرماندهی سپاه ناحیه آذرشهر با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آذرشهر  در این جلسه سرهنگ پور زینال فرمانده سپاه آذرشهر با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس و اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بر لزوم نصب عکس شهدا در سطح شهر و معابر اصلی تاکید کرد. وی همچنین با اشاره به مقام شامخ شهدای روحانی گفت: با تصویب شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیکره ای از  علمای شهید شهرستان  در معابر و میادین اصلی شهر جانمایی می‌شود.

ایمانی شهردار آذرشهر نیز در این جلسه با بیان اینکه همه پیشرفت‌ها و پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی امروز به دست آورده است وابسته به مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری  در این هفته تمرکز بر روی جوانان و نوجوانان با بهره‌گیری از ایده‌های خلاقانه آنان است؛ تلاش می‌کنیم تا همچون دوران دفاع مقدس با مردمی کردن برخی برنامه‌ها سطح مشارکت و پیشرفت روند کار‌ها را ارتقا دهیم.


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...