Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

نواخته شدن زنگ سپاس معلم در مدرسه شاهد

زنگ سپاس معلم  به مناسبت روز معلم  با حضور معاون فرماندار رییس اداره آموزش و پرورش  ، رئیس شورای اسلامی آذرشهر و شهردار آذرشهر در مدرسه شاهد امام رضا (ع) نواخته شد.

زنگ سپاس معلم  به مناسبت روز معلم  با حضور معاون فرماندار، رییس اداره آموزش و پرورش  ، رئیس شورای اسلامی آذرشهر و شهردار آذرشهر در مدرسه شاهد امام رضا (ع) نواخته شد.

در ابتدای این مراسم نائبی مدیر مدرسه پسرانه شاهد امام رضا ضمن خیر مقدم  و تقدیر از حضور مسئولین  و تبریک روز معلم افزود مدرسه شاهد امام رضا در 35 رشته برتر علمی پژوهشی و ورزشی فعالیت نموده ورتبه سوم استانی را به خود اختصاص داده ودر سایه تلاش معلمان و دانش آموزان از معدل‌های بالایی برخوردار است. وی در ادامه صحبت‌های خود از شهرداری به خاطر همکاری و همراهی با آموزش و پرورش و کمک به مدارس تقدیر و تشکر کرد.

بالازاده رییس آموز وپرورش آذرشهر در این مراسم ضمن تبریک بزرگداشت روز معلم گفت: اگر جامعه ای میخواهد پیشرفت کند باید به معلمان و اساتید خود اهمیت ویژه ای قائل شود وی با ذکر نمونه هایی از ایثارگری‌های معلمان  معلمان را در جامعه روشنگر و هدایتگر و ایثارگر هستند

درادامه این مراسم دکتر علیزاده معاون فرمانداری شهرستان آذرشهر ضمن تبریک روز معلم ضمن اشاره به مقام و منزلت بالای معلمان افزود برای دستیابی به پیشرفت در جامعه باید مسئولین توجه بیشتری به معلمان داشته باشند چرا که تربیت فرزندانمان در جامعه به دست معلمان است و باید طوری سرمایه گذاری و برنامه ریزی شود که  دغدغه اصلی معلمان به جای مشکلات اقتصادی  تربیت  و آموزش هر چه بهتر  دانش آموزان باشد.سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...