Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

دیدار صمیمانه شهردار آذرشهر با دکتر صبری

 رییس شورای شهر، نائب رییس شورای شهر و شهردار آذرشهر با دکتر حمید صبری استاد فرزانه و پژوهشگر ارتباطات و روابط عمومی و مالف  اولین مجموعه دایره المعارف روابط عمومی در ایران  دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار شهردار آذرشهر با اشاره به تلاش‌های علمی چهل ساله این استاد فرزانه انتشار صدها عنوان مقاله و ده‌ها عنوان کتاب تالیفی و حضور عالمانه این استاد در کنفرانس‌های ملی و بین المللی را مایه افتخار و غرور اهالی آذرشهر بر شمرد و از تلاش‌های استاد حمید صبری تجلیل نمود.
گفتنی است: دکتر حمید صبری صاحب اثر بی‌نظیر جهانی‌اش دایرةالمعارف روابط عمومی ایران در دو زبان فارسی و انگلیسی است که در اردیبهشت سال 95 با حضور شخصیت‌های ملی و بین‌المللی در تهران رونمایی شد. 
استاد صبری موفق شد برای اولین‌بار در جهان چندین تعریف علمی در گستره روابط عمومی از جمله سواد روابط عمومی، مهندسی روابط عمومی، بومی‌سازی روابط عمومی را ارایه نمایند و تاکنون در سطح بین‌المللی ده‌ها تن از شخصیت جهانی روابط عمومی از جمله پروفسور حسام‌الدین بیان، پروفسور گویل کهن‌، پروفسور باقر ساروخانی‌، پروفسور یحیی کمالی‌پور‌، پروفسور علی‌اکبر فرهنگی‌، پروفسور علی‌اکبر جلالی‌، پروفسور حسن بشیر‌، پروفسور سید‌حمید مولانا و........ از تلاش‌های علمی استاد دکتر حمید صبری تجلیل نموده‌اند،همچنین دکتر صبری در سال 2017 بعنوان نامزد ستاره جهانی روابط عمومی انتخاب شده بود وانجمن جهانی ارتباطات و رسانه که مرکز آن در لندن  است، با اعلام اینکه مجموعه دایره‌المعارف روابط عمومی ایران اثر پژوهشی استاد دکتر حمید صبری از کشور جمهوری اسلامی ایران از بین ۴۷ کشور جهان، نامزد کتاب سال ۲۰۱۹ میلادی در عرصه ارتباطات و روابط عمومی انتخاب شده است.
دکتر حمید صبری این اثر فاخر را در مدت ۱۰ سال و به ۲ زبان فارسی و انگلیسی و در ۲ جلد قطع رحلی بزرگ و ۲هزار صفحه تالیف و منتشر نموده است.
این کتاب در حال حاضر به عنوان یکی از کتاب‌های مرجع در حوزه روابط عمومی شناخته شده و در دسترس علاقمندان حوزه روابط عمومی همچنین دانشجویان این رشته است


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...