Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

دیدار شهرداربا پرستاران به مناسبت روز پرستار

محمدرضا ایمانی شهردار آذرشهر  به مناسبت گرامیداشت میلاد اسوه صبر و پایداری، حضرت زینب علیهاالسلام و روز پرستار، به بیمارستان شهید مدنی (ره) رفتند و از نزدیک با پرستاران این بیمارستان دیدار و روز پرستار را به آنان تبریک گفتند.

ایمانی در این دیدار، ضمن بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان شهید مدنی، از زحمات کلیه پرسنل حوزه بهداشت و درمان شهرستان، تقدیر و تشکر کرد و پرستاران را مظهر عطوفت و ایثار خواند.

شهردار آذرشهر در سخنان خود بر نقش بی بدیل پرستاران در طول دوران درمان و بهبودی بیماران،اشاره کرد و تحمل و از خود گذشتگی این قشر را ستودنی خواند و خاطر نشان کرد: در طی حوادث، از جنگ و بلایای طبیعی گرفته تا بیماریهای واگیر، پزشکان و پرستاران پای ثابت قضیه بوده و برای نجات جان مصدومین حتی از رفاه و سلامت و جان خود نیز گذشته اند.

دکتر علیزاده رئیس شبکه بهداشت شهرستان آذرشهر در این دیدار ضمن قدردانی از حرکت خلاقانه و نوآورانه مجموعه شهرداری آذرشهر با تشریح امکانات و جایگاه بیمارستان شهید مدنی(ره) به عنوان تنها بیمارستان در آذرشهر؛ ابراز امیدواری کرد که این دیدار باب همکاری‌های بیشتر شهرداری و شبکه بهداشت و استفاده از ظرفیت‌های موجود در ارائه خدمات سلامت، ارائه مراقبت‌ها و مشاوره‌های پزشکی و مامایی و پرستاری به  شهروندان را بگشاید.سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...