Responsive image
دسترسی
دسترسی اختصاصی
نفشه
وضعیت آب و هوا
درحال بارگزاری...

مراسم تودیع و معارفه شهردار آذرشهر

مراسم تودیع و معارفه شهردارآذرشهر عصر روز شنبه  هجدهم آذرماه با حضور مسئولین  و روسای ادارات آذرشهر درمحل شهرداری آذرشهر  برگزار شد.


مراسم تودیع و معارفه شهردارآذرشهر عصر روز شنبه  هجدهم آذرماه با حضور مسئولین  و روسای ادارات آذرشهر درمحل شهرداری آذرشهر  برگزار شد.

علیپور در سخنان خود ضمن تشکر از زحمات آقای مهندس عباسی شهردار اسبق آذرشهر با اشاره به هماهنگی میان شورا و شهرداری گفت اعضای شورا خود را خادم ملت می‌دانند و به عنوان منتخب شما مردم عزیز آماده دریافت هرگونه نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان است و در ادامه افزودتخریب شورا هیچگاه کارساز نخواهد بود بلکه همدلی و همراهی رسانه‌ها می‌تواند در پیشبرد اهداف توسعه شهرمان ما را یاری نماید. 

عباسی شهردار سابق آذرشهر مردم آذرشهر را خونگرم، وفادار و صادق خواند و ضمن تشکر برای آقای جهانپور و اعضای شورا آرزوی موفقیت کرد.

جهانپور شهردار آذرشهر در سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته وحدت و یاد و خاطره شهدای شاخص شهر آذرشهر از جمله شهید والا مقام آیت الله غفاری و آیت الله مدنی گفت: بنده خود را عضوی از شورا میدانم و تمام تلاش خود را برای اجرای مصوبات شورا انجام خواهم داد تا با اولویت قرار دادن برخی پروژه‌های عمرانی گامی در جهت رفاه و آسایش در شان و هویت این شهر فراهم کنیم.

باغ شهر آذرشهر شهر فرهنگ، علامه‌ها، شهیدان والا مقام همچون شهید غفاری و شهید مدنی است و یکی از پتانسیل‌های فرهنگی و گردشگری استان است که باید توجه ویژه ای به آن صورت گیرد از جمله این پتانسیل‌ها می‌توان به میدان خشکبار و حبوبات اشاره کرد که باید به آن عنوان برند جهانی مورد مطالعه قرار داده شود.

برخی پروژه‌های عمرانی برای رفاه شهروندان و در عین حال مناسب سازی در شان و هویت این شهر از جمله احداث مجتمع تجاری حمام کلاهی و میدان بزرگ تره بار و رسیدگی به وضعیت سه راهی شهید غفاری با همکاری اداره راه و فرمانداری این شهرستان مورد توجه قرار گیرد. که بهره برداری از آن ضمن توسعه اقتصادی میتوان فرصتی جهت اشتغال عده ای از همشهریان عزیز را فراهم نمود


سایر مطالب از بخش روابط عمومی

درحال بارگزاری...


درحال بارگزاری...